In de afgelopen drie jaar is volgens cijfers van de Nationale Politie de hoeveelheid autokraken gedaald met meer dan twintig procent. Preventiecampagnes, gericht op betere bewustwording bij het publiek, werpen hun vruchten af.

Onder aanvoering van de Stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit begint komend najaar een project dat de handel in gestolen auto-onderdelen moet ontmoedigen.

Autobedrijven moeten dezelfde toegang hebben tot connected voertuigen als de fabrikanten, vindt de ECD, de dealerdivisie van koepelorganisatie Cecra. ECD-voorzitter Antje Woltermann roept de Europese Commissie op hiervoor een wettelijk

Harm Nieboer (52), retail development manager bij Profile Car & Tyreservice, vertrekt bij de Profile-organisatie na er bijna zestien jaar te hebben gewerkt. De reden: "Verschil van inzicht over het

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties