“Wij maken hier onze eigen occasions”, zegt Ferry Rasenberg, die voor de Belgische Beerens Groep verantwoordelijk is voor inkoop- en remarketing. “Een auto die niet met foto op internet staat, bestaat niet.”

Stam Opel en Nefkens Opel gaan vanaf vandaag verder onder de nieuwe naam Henri & Herman, die verwijst naar de grondleggers van beide bedrijven - Henri Nefkens en Herman Stam.

Autobedrijven zijn positief over de ontwikkelingen over de eerste zes maanden van dit jaar, zo blijkt uit de Bovag Conjunctuurpeiling. Voor de tweede helft van het jaar lopen de verwachtingen

Opel gaat een eigen merkgebonden autodeelconcept introduceren. De Duitse autofabrikant is reeds actief met Opel Car Unitiy, een autodeelconcept met bijbehorende app en platform waar particuliere (Duitse) autobezitters hun auto

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties