De snel voortschrijdende techniek om een auto te laten communiceren met zijn omgeving heeft op termijn onherroepelijk gevolgen voor de apk. Die zal een minder administratief-papieren karakter krijgen maar veel dynamischer worden: het voertuig geeft zelf aan of en wanneer een keuring nodig is.

Het onderwerp 'connectiviteit en digitalisering' is internationaal momenteel hét thema bij automotive managers. Dat blijkt uit de jongste Automotive trendindex van KPMG. De resultaten zijn vandaag gepresenteerd op het Nationaal Aftersalescongres.

In 2013 opende de VKV Groep de eerste Renault Store in Europa, in de vestiging Rotterdam Alexander. De afgelopen twee maanden zijn de Renault Stores in Waalwijk en Spijkenisse geopend

Na een succesvolle, twee maanden durende proefperiode gaat Kwikfit zijn diensten in de regio-Londen voortaan elke dag van de week aanbieden, twaalf uur per dag. Dat gebeurt onder de noemer

Negen regionaal opererende automaterialengrossiers, verspreid over Nederland, hebben de doe-het-zelf-olietest Motorcheckup opgenomen in hun leveringsprogramma. Twee maanden geleden deed onderdelengrossier Koskamp hetzelfde.

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties