De Duitse verkeersminister Akexander Dobrindt heeft een moreel appèl gedaan op de autofabrikanten in zijn land om meer te doen dan wachten op scherpere emissieregels. Het moet wat Dobrindt betreft ook uit de industrie zelf komen, zolang er nog geen nieuw, strenger beleid is op Europees niveau.

De software-aanpassingen van de Autopilot-functie die Tesla in september doorvoerde - 'Version 8' – hebben gisteren op de A2 bij Valkenswaard hun nut bewezen. Dankzij een aanwezige dashcam in

Autodemontagebedrijven krijgen van ARN per 1 februari 2017 een vergoeding van twintig euro per wrak. Dat bedrag heet niet langer ‘demontagevergoeding’ maar ‘administratieve vergoeding’ en wordt de komende jaren afgebouwd.

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties