De Autoprof vakbeurs in Gorinchem is op de tweede dag door 4955 mensen bezocht. Het totaal aantal bezoekers over twee dagen komt daarmee op 8310.

Een moderne, met zonnecellen uitgeruste productiefaciliteit van Febi Bilstein naast het hoofdkwartief in het Duitse Ennepetal, gaat voor 50 procent in de eigen energiebehoefte voorzien.

De Europese koepelorganisatie van autofabrikanten ACEA verwacht dat de Europese autoverkopen in 2017 minder hard zullen groeien als in 2016. Dat liet ACEA-president Dieter Zetsche gisteren weten bij de jaarlijkse

De Martin Schilder Groep heeft de activiteiten van Care Autoschade Alkmaar en Zaandam overgenomen.

De franchiseformule Vakgarage gaat de marketinginspanningen verder uitbreiden. Dat werd duidelijk tijdens een seminar dat Vakgarage organiseerde tijdens de Autoprof vakbeurs in Gorinchem.

Drie bedrijven die accu's recyclen krijgen van de Europese Commissie gezamenlijk een boete van 68 miljoen euro voor het maken van verboden prijsafspraken. Dat heeft de Europese Commissie gisteren bekendgemaakt.

Door de overname van Care in Middelburg heeft Autoschadeteam in Zuidwest-Nederland het aantal vestigingen uitgebreid tot veertien in totaal. Care Autoschade Middelburg heet nu Autoschadeteam Middelburg en is aangesloten bij

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties