ASN Groep heeft voor al haar ruim 75 vestigingen in Nederland de Focwa Standaard ontvangen. De audit werd uitgevoerd door Dekra. Hierdoor voldoen alle vestigingen van de keten aan de hoogste Focwa-norm: ‘Totaal Herstel categorie 2’.
Nadat Bovemij in 2016 al het aandelenbelang van 69 procent van Bovag in RDC had overgenomen, heeft het bedrijf nu ook de overige 31 procent van de RDC-aandelen gekocht van
Equipmentleverancier Maha Nederland en zusje Maha Verhuur uit Gorinchem zijn overgenomen door Rupro Beheer uit Arnhem, de moedermaatschappij van onder andere Explora, Oskamp en Amtech, alle drie gevestigd in Ede.
In maart van dit jaar bedroeg het aantal schadecalculaties via Audatex 93.973, terwijl dat er in maart 2016 nog 99.402 waren. Dat is een daling van 5,5 procent.
Het universele autobedrijf laat bij de apk volop kansen liggen om naast veiligheid ook onderhoud ter sprake te brengen. Door die onvoldoende actieve opstelling is de keuring veel minder dan
Laatste nieuws
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
Meest bekeken berichten
Recente reacties