ASN Groep heeft voor al haar ruim 75 vestigingen in Nederland de Focwa Standaard ontvangen. De audit werd uitgevoerd door Dekra. Hierdoor voldoen alle vestigingen van de keten aan de hoogste Focwa-norm: ‘Totaal Herstel categorie 2’.
Nadat Bovemij in 2016 al het aandelenbelang van 69 procent van Bovag in RDC had overgenomen, heeft het bedrijf nu ook de overige 31 procent van de RDC-aandelen gekocht van
Equipmentleverancier Maha Nederland en zusje Maha Verhuur uit Gorinchem zijn overgenomen door Rupro Beheer uit Arnhem, de moedermaatschappij van onder andere Explora, Oskamp en Amtech, alle drie gevestigd in Ede.
In maart van dit jaar bedroeg het aantal schadecalculaties via Audatex 93.973, terwijl dat er in maart 2016 nog 99.402 waren. Dat is een daling van 5,5 procent.
Het universele autobedrijf laat bij de apk volop kansen liggen om naast veiligheid ook onderhoud ter sprake te brengen. Door die onvoldoende actieve opstelling is de keuring veel minder dan
Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties