Autopia Autoparts heeft ook voor de vestiging in Hellevoetsluis alsnog gekozen voor Doyen als huisleverancier.
Ook de koper van de 15.000ste hefbrug van Autec-VLT ontvangt een arrangement voor twee personen naar de Formule 1 Grand Prix van Abu Dhabi.
De Vlaamse ondernemer Marc Ghys uit Wiekevorst heeft met zijn Mercedes E 270 CDI een miljoen kilometer onder de wielen door gedraaid. “Mijn monteur zegt dat de motor dankzij Liqui
CarXpert, de garageformule van Group Auto, heeft twee nieuwe vestigingen aan het netwerk toegevoegd. Het gaat om Autobedrijf Bink uit Tilburg en Auto Verschoor uit Almkerk.
Stern Point heeft per 1 juli 2017 het schadeherstelbedrijf van Jan Been in Groningen overgenomen. Eveneens op 1 juli 2017 is in Hoorn een nieuwe vestiging van Stern Point geopend.
Laatste nieuws
9 december 2025
Buiten kantooruren: Dakar als jongensdroom
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
Meest bekeken berichten
Recente reacties