De Macintosh Retail Group en Halfords ruziën over de verdeling van de boedel na het faillissement van beide winkelbedrijven. Inzet is de waarde van verkochte winkelpanden.
Er lijkt voorlopig geen einde te komen aan de opmars van de vierseizoenenband in Nederland. Uit de jongste Bandenmonitormetingen in opdracht van KwikFit blijkt dat all season opnieuw een sprong
Bandenfabrikant Goodyear neemt Ventech Systems over, de Duitse specialist in technologie voor automatische bandeninspectie. De formeel-juridische afwikkeling van de deal zal naar verwachting in het vierde kwartaal plaatsvinden.
Test- en certificeringsorganisatie Dekra bouwt ook in de Spaanse stad Malaga aan een testomgeving voor connected cars. De testlocatie gaat nog dit jaar open.
Bijna de helft van de Nederlandse bedrijven is langzaam bij het toepassen van nieuwe technologieën. Dat concludeert Tomtom Telematics na een eigen onderzoek.
peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…” okt 2, 10:17
Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…” aug 12, 10:03