Greve Banden Groothandel heet met ingang van 1 oktober 2017 G-Tyres. Vanwege de fors gestegen internationale verkoop had het bedrijf behoefte aan een meer internationale naam.
De komst van een Bovag-afdeling voor ruitschadeherstelbedrijven is deze week een stap dichterbij gekomen. Circa tachtig belangstellenden kwamen af op de informatiebijeenkomst die de brancheorganisatie in eigen huis belegde.
Volkswagen zet nog eens 2,5 miljard euro opzij voor een terugroepactie naar aanleiding van het softwareschandaal in Noord-Amerika. Dat maakt het concern bekend.
Hella start een nieuwe campagne om de aandacht te vestigen op het belang van goede verlichting en veiligheid op de weg. Onder het motto 'zien en gezien worden' ondersteunt Hella
Op haar congres van 4 oktober introduceert Focwa een nieuwe, sterk op online gerichte consumentencampagne. “We willen daar zijn waar de consument een schadehersteller zoekt; dat is anno 2017 vooral
Verschillende verhalen in dit nummer gaan in op aanstaande veranderprocessen. Soms dichtbij, soms verder weg. Hoe belangrijk is dat voor de dag van vandaag en morgen? De werkplaats is nog
Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties