De tanende belangstelling voor diesels als occasion drukt de rendementen van Duitse autobedrijven. Eerste berekeningen voor 2017 komen uit op 1,3 à 1,6 procent. In 2016 was het rendement in doorsnee 1,7 procent.
PSA Retail is per 1 februari gestart met de verkoop van banden. In eerste instantie betreft het alleen Michelin- en Eurorepar Reliance-banden. De komende maanden zullen meerdere merken volgen.
BMW staat in eigen land niet langer onder verdenking van manipulatie van dieseluitstoot. Het Kraftfahrtbundesamt (de Duitse RDW) heeft bij rollenbanktests en meting op de weg niets verdachts geconstateerd.
Het lijkt ver van uw bed, maar het zou een nieuwe ontwikkeling in autoverzekeringen kunnen betekenen. De vooruitstrevende verzekeringsmaatschappij Al Ahlia uit Oman biedt namelijk een reparatietijdgarantie aan.
Jan Harm Metting on Landelijke staking donderdag en vrijdag: “Je zal maar bij voorbeeld een garagebedrijf exploiteren met een 6 tal medewerkers die allemaal een verschillende wens hebben. Wie…” mrt 26, 16:58
Autoservice de stollenberg on Pand Excluparts bij brand verwoest: “De ochtend na de brand even wezen kijken naar de totale verwoesting en met wat van de medewerkers gesproken ,…” mrt 19, 15:39
mike masselink on Ruud Goettsch overleden: “…….. Heel veel sterkte toegewenst aan de familie met dit grote verlies, veel te jong…. ik kende Ruud uit zijn…” mrt 14, 16:10