James Autoservice introduceert een nieuwe corporate identity. Die moet het makkelijker maken om ook in de particuliere markt aansluiting te vinden.
Schadeherstelbedrijf Alphatech, actief in de regio Alphen, Gilze, Baarle-Nassau, Ulvenhout en Chaam, sluit zich aan bij de keten Autoschade Herstel Groep.
Met het aansluiten van nieuwe vestigingen in onder meer Oostzaan, Bedum en Pijnacker staat de teller bij garageformule Carteam op 25. Doel is 2018 af te sluiten met het dubbele
Motorolie heeft een aantal zeer belangrijke functies en de keuze voor een bepaald type motorolie wordt door de autofabrikant weloverwogen gemaakt. Motorolie moet worden beschouwd als een vitaal constructie onderdeel,
Nu bij onze oosterburen de verkoop van dieselauto’s steeds sterker onder druk staat, wordt de industrie creatief - zoals BMW.
Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties