Er wordt nog veel te weinig geïnvesteerd in de laadinfrastructuur voor elektrische voertuigen in Europa. Dat blijkt uit een rapport van de European Environment Agency (EEA), het milieuagentschap van de Europese Unie.
De ANWB-site met klantenbeoordelingen van garages gaat op 15 april 2018 offline. De ANWB is niet tevreden met hoe de site op dit moment functioneert en gaat op zoek naar
In vijf jaar tijd zijn de autoverkopen in het eerste kwartaal in Nederland niet zo hoog geweest als in het eerste kwartaal van 2018. Het totaal komt uit op 136.523
Net als Anglo American Platinum neemt Shell Technology Ventures een minderheidsbelang in HyET Hydrogen. Het Arnhemse bedrijf is actief in waterstoftechnologieën.
Uit onderzoek onder Bovag-schadeherstellers zou blijken dat 69 procent van de schades niet onder merkerkend schadeherstel valt. Bij dealer gelieerde bedrijven is dat 36 procent en bij onafhankelijke schadeherstellers is
Begin maart is in Amsterdam Via Van van start gegaan, het autodeelconcept van een joint venture van Mercedes-Benz Vans en Via.
Schokdemperfabrikant Koni introduceert in april 2018 een nieuwe lijn schokdempers onder de naam Special Active.
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties