Justlease introduceert voor een nieuwe campagne in samenwerking met Mediamarkt het concept van autodelen bij het privé leasen van een auto.
Autoschadeherstelbedrijf Poepe uit Assen is per 1 mei toegetreden tot de Autoschade Herstel Groep. Het bedrijf gaat nu verder onder de naam Autoschade Herstel Poepe.
Bij Multitankcard, aanbieder van mobiliteitspassen, neemt cto Kees Jans (59) van RFS Holland per 1 juni zitting in de raad van commissarissen. Met Jacques Hoendervangers (Loyalty Management Nederland) en Hans
Herrik van der Gaag (45) is per 1 juli aanstaande benoemd als algemeen directeur bij Volvo Car Nederland.
Werkplaats en showroom van autobedrijf Bochane in Ede blijven ook vandaag dicht. Bij brand bij een bedrijf elders op het industrieterrein als waar Bochane is gevestigd kwam zondagochtend asbest vrij.
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties