Het ASN-bedrijf van directeur Gijs de Blieck in Gorinchem is op de jaarlijkse algemene ledenvergadering van ASN gekozen tot beste ASN-vestiging van het jaar. ASN Autoschade Service Carrera Waspik en ASN Autoschade Service Oud-Beijerland eindigden op de tweede en derde plaats.
Ik werk inmiddels vier jaar in ons bedrijf, maar heb nog steeds het gevoel dat ik net van de IVA kom. Autotechniek, marketing, bedrijfsmanagement, economie, een ondernemersplan schrijven, omgang met
Bergingsbedrijf Haulo in Alkmaar fungeert sinds 1 juli 2018 als innamepunt voor de ASN-vestiging in Heerhugowaard.
Het mobiliteitsplatform Radiuz heeft een samenwerking gesloten met Greenwheels. Gebruikers van Radiuz kunnen daardoor nu ook over een leenauto van Greenwheels beschikken bij het plannen van hun mobiliteit.
Autodelen heeft in Europa een flink potentieel, maar zal pas na 2025 écht sterk gaan groeien, onder invloed van autonoom rijden. Ook een groter gebruiksgemak is essentieel om de aarzelende
Taxicentrale Amsterdam (TCA) gaat op termijn alle taxi’s voorzien van een tablet van Cabture. Het taxibedrijf wil passagiers zodoende meer service en entertainment kunnen bieden.
In het eerste halfjaar van 2018 zijn er door het autobedrijf 624.086 personenauto’s verkocht. Dat zijn er 51.185 meer dan in het eerste halfjaar van 2017, een stijging van 8,9
Laatste nieuws
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
Meest bekeken berichten
Recente reacties