De auto van de zaak die privé gebruikt mag worden, gaat in 68 procent van de gevallen mee op vakantie. Een uitzondering hierop, stelt Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) na onderzoek onder ruim vijftienhonderd mensen, vormen de volledig elektrische auto’s.
Macadam heeft zijn website optisch en inhoudelijk compleet vernieuwd. De aanpassingen zijn mede ingegeven door de ambities die het voertuiginspectiebedrijf koestert op het gebied van private lease.
Bij twee autobedrijven aan de Laan van de Dierenriem in Apeldoorn zijn afgelopen weekeinde 27 auto’s opengebroken. Telkens vormde de stuurairbag het doelwit. De dader(s) gebruikte(n) een koevoet om het
Nissens, de Deense fabrikant van airconditioning en motorkoeling, brengt de app 'Flushing’ uit. Deze visuele gids helpt monteurs om elk in de markt verkrijgbaar aircosysteem voor auto’s te spoelen.
Dankzij de connected car zal in Europa over twintig jaar het aantal verkeersdoden en zwaar gewonden met 120.000 zijn gedaald. Dat claimt onderzoeksbureau Ricardo in zijn onlangs verschenen rapport Safety
Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties