Het adverteren op gratis occasionportals als Speurders, Marktnet.nl of Autocenter levert autobedrijven nauwelijks leads op. Dat is het resultaat van een onderzoek onder de gebruikers van Used Car Controller.
De alliantie Renault-Nissan-Mitsubishi heeft wereldwijd een meerjarige overeenkomst gesloten met Google. De Alphabet-dochter gaat applicaties en diensten integreren in het infotainmentsysteem van de verschillende merken.
De Europese Commissie is een onderzoek gestart naar verboden afspraken tussen BMW, Daimler en Volkswagen. De autofabrikanten worden ervan verdacht de ontwikkeling en uitrol van technologie om emissies tegen te
Telematica-specialist Abax heeft het managementteam versterkt met Paul Walsh. Hij is aangesteld als chief technology officer (cto). In die functie wordt Walsh verantwoordelijk voor de technologie bij Abax.
Fource heeft zijn concept voor kleinmateriaal – Universal Parts – volledig op de schop genomen. Het is herzien en vernieuwd, zowel het assortiment als de uiterlijke presentatie. Ook is nu
Moove Connected Mobility voegt de functionaliteit autodelen toe aan zijn dienstenpakket. Moove Sharing werkt met een combinatie van een app op de smartphone en een fysieke sleutelkast in de auto.
Laatste nieuws
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
19 november 2025
Omzet Enterprise met miljard dollar gegroeid
19 november 2025
0W-16 motorolie Eurol voor Renault en Dacia
19 november 2025
Legaal upgraden naar led
19 november 2025
Equip Auto, een feest voor de profs
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
Meest bekeken berichten
Recente reacties