John Reindertsen treedt met ingang van 1 april in dienst bij Parts Point Group. In de functie van accountmanager zal hij beginnen met de ondersteuning van een drietal Brezan-filialen.
Uit voorlopige registratiecijfers van het RDC blijkt dat januari dit jaar goed is geweest voor ruim 47.700 nieuw geregistreerde personenauto’s. Dat is 18,8 procent minder dan in januari 2018.
Carnext.com breidt zijn aanbod van jonge occasions in Zwolle uit met 950 m². Om dat mogelijk te maken, is het pand voorzien van een nieuw parkeerdek.
De garageformule CarXpert van Group Auto heeft per 1 februari twee nieuwe leden mogen verwelkomen. Het gaat om Hendrik Travaille Autotechniek uit Franeker en Autobedrijf C.A. Oomen uit Sprundel.
Voor wie denkt dat elektrische mobiliteit nog ver weg is, was het door de Bovag-afdeling Tankstations georganiseerde brandstofdebat een aardige eye-opener. Nationale en Europese overheden willen er serieus werk van
Laatste nieuws
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Autobedrijf van het Jaar
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
Meest bekeken berichten
Recente reacties