De autodeeldiensten Car2go en Drivenow vormen het bedrijf Share Now. Daarmee ontstaat ’s werelds grootste aanbieder van autodelen op basis van free-floating (zonder vaste parkeerplaatsen).
Rijhulpsystemen leiden op korte termijn tot aanzienlijk minder schade. Dat is de belangrijkste conclusie uit een scenariostudie door VMS Insight, in opdracht van Bovag over de impact van ADAS.
Vakgarage meldt per 1 maart twee autobedrijven bij de garageformule te gaan aansluiten. Het gaat om Autobedrijf Arnold de Rijk in Roosendaal en Autoservice Rakthof in Helmond.
BMW en Daimler gaan ook samenwerken in het ontwikkelen van nieuwe technologieën op het gebied van autonoom rijden. De focus zal daarbij vooral liggen op rijhulpsystemen voor niveau 3 en
Nu de verhuizing van de vestiging Scheemda naar Winschoten achter de rug is, sluit autobedrijf ACSL zich met drie vestigingen aan bij merkspecialistenvereniging PCA (Peugeot, Citroën).
KS Tools brengt een gereedschap op de markt waarmee alle oude olie restloos uit de versnellingsbak kan worden verwijderd, zonder gebruik van duur spoelgereedschap.
Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…” feb 3, 17:11
Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!” jan 21, 11:41
Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…” jan 21, 10:35