Het gemiddelde dealerrendement over 2018 is uitgekomen op 0,65 procent. Een jaar eerder was dat nog 0,78 procent. Dat blijkt uit de jongste cijfers in de Bovag Branchebarometer.
De door ruim driehonderd genodigden bezochte jubileumconferentie van Clepa stond deze week meer dan ooit in het teken van vrije toegang tot voertuigdata. Hier en daar werd hardop irritatie uitgesproken.
Met de benoeming van Andy Conserière als nieuwe directeur maakt Trekhaakcentrum.nl zich op voor een periode van groei.
Autoservice Nijhof in Delden en MC Autotoyal in Grootebroek zijn onlangs aangesloten bij de onderhoudsketen Requal Erkend Reparateurs van onderdelendistributeur Doyen Nederland.
Autobedrijf Bart Ebben in Malden gaat verder onder de vlag van Euro Repar Car Service. De garageformule zal de komende tijd tot uiting komen in de showroom, werkplaats en op
De aanleiding pers en klanten te verzamelen in het Franse Alpe d’Huez is formeel de nieuwe winterband Blizzak LM005. In de wandelgangen is het gespreksonderwerp de recente overname van Tomtom
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties