Sator Holding, haar grossiersbedrijven en stafafdelingen gaan verder als Fource. Het betreft de ondernemingen Sator Holding, Sator Central Services, AOC, APS, GHS, Heijl, Primaparts, Rijsbergen en Veam.
Niet twee maar drie jaar, dat is voortaan de garantietermijn die Fource zijn klanten biedt op de diverse eigen onderdelenmerken.
Autoniveau en Innovam introduceren Edge Mobility, een nieuw landelijk netwerk van autobedrijven gespecialiseerd in elektrisch rijden en een “keurmerk” voor de automotive branche.
Bij RAM Mounts Benelux is per 1 september Gerbrich Heimel aangetreden als nieuwe Sales Manager. Eerder was hij aftersalesdirecteur van Citroën, DS & Kia bij Wensink/Dijkstra autogroep.
Online marketingbureau Buro N11 uit Bodegraven heeft een nieuwe Managing Director en eigenaar. Per direct heeft Erik Hardick de meerderheid overgenomen van de aandelen in de door Henri Stolwijk ruim
Standox begint vandaag voor het vierde opeenvolgende jaar aan zijn roadshow, een evenement voor zijn Nederlandse klanten. Autoschadeherstellers -en spuiters kunnen productdemonstraties bijwonen en informatie vergaren.
Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties