Na een tien jaar durende samenwerking met Autoglaz is Verstraaten Autoschade nu formeel toegetreden tot dit netwerk van autoruitspecialisten.
Reedijk Wheels and Tyres Group heeft twee vertegenwoordigers toegevoegd aan haar verkoopteam. Met hun komst wil de onderneming haar producten verder landelijk uitrollen en nieuwe samenwerkingen ontwikkelen.
Renate Hemerik is vrijdag tijdens de algemene ledenvergadering van de VNA unaniem benoemd tot voorzitter. Ze combineerde tot nu toe haar rol van directeur officieus met het voorzitterschap. Die situatie
Hoewel een Britse test korte metten maakt met nut en noodzaak van de winterband, blijven Bovag, Vaco en ANWB desgevraagd voorstander. Hun standpunt: onder de 7 graden Celsius is winterrubber
De tweejaarlijkse vakbeurs Equip Auto in Parijs had ook de internationale bezoeker het nodige te bieden. In de picture stonden vooral ADAS, internationale grossiersgroepen en digitalisering.
Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties