Bovag en Focwa hebben gezamenlijk een praktijktoets ontwikkeld voor caravanmonteurs die aantoonbaar meer dan vijf jaar ervaring hebben in de caravanbranche.
Tijdens de algemene ledenvergadering van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven zijn drie nieuwe bestuursleden benoemd. Gerard ten Buuren werd unaniem herkozen als afdelingsvoorzitter. Zijn eerste termijn liep af en het bestuur droeg
Het aantal dagen dat een tweedehands elektrische auto gemiddeld te koop staat bij het autobedrijf is in 2019 gestegen tot 52. In 2018 stond een elektrische occasion gemiddeld nog 33
Valeo komt met Safe Side, een na-inbouw oplossing voor dodehoekdetectie. Het pakket bestaat onder meer uit radarsensoren en alle noodzakelijk kabels en accessoires voor installatie en kalibratie.
Met een kapitaalinjectie van 42 miljoen euro voor de fabriek in Valencia wil Ford een stimulans geven aan de productie van zijn hybride modellen.
In een humorvolle toespraak voor leden en genodigden pleitte RAI Vereniging-voorzitter Steven van Eijck er donderdagavond voor dat de RAI Vereniging zich van een vereniging voor fabrikanten en importeurs omvormt
Laatste nieuws
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
Meest bekeken berichten
Recente reacties