Autobedrijf Van Mossel uit Tilburg is uitgeroepen tot Skoda-dealer van jaar 2020. Ames Autobedrijf uit Dordrecht werd tweede en Autobedrijf Korterink uit Zwolle derde.
Onderdelenleverancier Gates heeft de app vernieuwd die gebruikers via smartphone of tablet snel toegang geeft tot de productcatalogus. De app Automotive Catalogue heeft verbeterde functies en serviceniveaus die niet beschikbaar
In Nederland is volgens het jaarlijkse Europa Rapport van Autoscout24 de Volkswagen Golf de meest geliefde occasion, gevolgd door de BMW 3-serie en Volkswagen Polo. Ook op Europees niveau is
Audi-dealer Auto Flevo uit Harderwijk is uitgeroepen tot Audi-dealer van het jaar 2020.
TOP Merkspecialist, zo heet de nieuwe, in Opel gespecialiseerde merkformule van ABC Automotive. Deze week worden de handtekeningen gezet onder de eerste drie overeenkomsten.
In 2019 zijn er 221.876 personenauto’s gedemonteerd. Dat zijn er ruim 13.000 minder dan in 2018, een daling van 5,7 procent.
In 2020 zullen er wereldwijd voor het eerst meer wereldbewoners boven dan onder de dertig jaar oud zijn. In de westerse wereld is die verhouding nog schever.
Laatste nieuws
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
25 februari 2026
Euromaster introduceert online offertetool voor onderhoud
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
Meest bekeken berichten
Recente reacties