Mivar draagt per 1 maart jl. zijn afdeling WorkShop Support over aan GMTO. Volgens managing director Maarten Slagtveld past het bedrijfsonderdeel niet meer binnen de organisatie en “het pad dat wij nu bewandelen.”
Met ingang van vandaag (2 maart) verzorgt Goodmen Equipment de distributie van onder meer Josam en Car-O-Liner op de Nederlandse markt. De nieuwe onderneming staat onder leiding van managing director
Afgelopen februari werden in Nederland 29.868 nieuwe personenauto’s geregistreerd. Dat waren er 88 oftewel 0,3% meer dan in dezelfde maand vorig jaar. Dat blijkt uit de officiële cijfers van Bovag,
Karma Automotive verplaatst de Europese première van zijn elektrische Revero en Revero GT naar Nederland. De presentatie van 11 tot en met 13 maart volgt op de afgelopen vrijdag geannuleerde
Privacy van klantgegevens blijft een terrein waar autofabrikanten en hun dealernetwerken steken laten vallen. Ze vertellen de eigenaar of berijder niet, dan wel ontoereikend, dat hun ritten doorlopend worden geregistreerd.
ALD Automotive en het nieuwe elektrische-automerk Polestar gaan een internationale samenwerking aan. Hiermee wordt ALD verantwoordelijk voor alle white label-leasecontracten van Polestar in Nederland, België, Duitsland en Engeland.
Vakgarage voegt met ingang van 1 maart vijf nieuwe autobedrijven toe aan zijn netwerk. Daarmee komt de totale omvang van de formule op 318 ondernemers.
Koudemiddel is een prijzig goedje. Vandaar dat fabrikanten van service-apparatuur zoeken naar manieren om verlies in de werkplaats tot een minimum te beperken. Elke gram telt.
Laatste nieuws
2 april 2025
NexDrive en 50five maken laadoplossingen toegankelijk
2 april 2025
Autobedrijf Jan Greijmans verder als TOP Merkspecialist in Mazda
2 april 2025
Een robuuste strategie
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
Meest bekeken berichten
Recente reacties