In het eerste kwartaal van 2020 is het marktaandeel van elektrische personenwagens in de EU gestegen naar 6,8%. Dat is een sterke groei ten opzichte van de 2,5% in Q1 van vorig jaar, meldt fabrikantenkoepel Acea.
Onderzoeksbureau Globaldata heeft berekend dat in het eerste kwartaal van 2020 de aandeelhouderswaarde van automotive bedrijven wereldwijd met 518 miljard euro is gedaald. Boosdoener is uiteraard het coronavirus.
Op verzoek van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat onderzoekt de RDW de veiligheid van afschermingen binnen het voertuig. Ondernemers stellen vragen over deze scheidingswanden van hard of zacht plastic,
Ondanks hun vaak goed zichtbare nationale aanwezigheid zijn er maar weinig werkplaatsformules voor het universele autobedrijf die op Europese schaal een rol van betekenis spelen.
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties