Op 26 juni heeft de directie van LKQ Belgium de ondernemingsraad en het personeel ingelicht over de toekomstperspectieven van het bedrijf. Daarbij komt mogelijk een honderdtal banen op de tocht te staan.
Het bevorderen van mobiliteit vraagt om politieke keuzes. Om die beslissingen op een verantwoorde manier te kunnen maken publiceren het Centraal Planbureau en het Planbureau voor de Leefomgeving het gezamenlijke
Het onlangs geïntroduceerde B2B Autoveiling Handelsplatform is een succes. Afgelopen weken is steeds een groot deel van het wekelijks aanbod verkocht. Dus zijn we op zoek naar meer aanbod, zegt
De politiek-ambtelijke hobbels in Brussel zijn vorige maand doorlopen: per 1 mei 2021 wordt het nieuwe Europese bandenlabel van kracht. Eerder een evolutie dan een revolutie.
De laatste maanden is EuroRepar Car Service met tien nieuwe vestigingen gegroeid. Het totaal aantal locaties bedraagt op dit moment 91.
Zakelijke rijders moeten al per 1 juli, en niet pas op 1 januari, de keuze kunnen krijgen voor wél of juist geen bijtelling te betalen. Het coronavirus heeft immers het
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties