De recente run op occasions vertaalt zich ook in de jongste cijfers van VWE. Volgens de dataprovider steeg in juni de verkoop tussen autobedrijven stevig, net zoals dat gebeurde bij bedrijven aan consumenten en bij consumenten onderling.
Lakproducent PPG heeft Simon van den Enden (61) benoemd als Salesmanager Schadeherstel Nederland. Hij wordt verantwoordelijk voor de commerciële activiteiten van PPG, Nexa Autocolor en Max Meyer.
Equipmentleverancier Rocar-Tech organiseert op 16, 17 en 18 juli een drive-thru. In hun eigen auto kunnen bezoekers door het pand rijden en diverse machines en apparatuur werkend zien. Op deze
Dataprovider LexisNexis heeft zijn ruim een jaar geleden aangekondigde ADAS-database gereed. Vooralsnog alleen voor gebruikers in de VS en Groot-Brittannië, maar andere landen zullen snel volgen.
Nu bij importauto’s met 1e toelating vanaf 2018 zowel de NEDC- als de WLTP-methode gebruikt mag worden voor de CO2-berekening (en daarmee de rest-BPM) is import hogere wiskunde geworden. Dat
Het wagenpark in ons land veroudert gestaag en als de verwachting van Aumacon uitkomt dan wordt dit effect dit jaar verder versterkt. Met diens verwachte 350.000 registraties gaan we een
De werking van deze tool is inhoudelijk hetzelfde als hetgeen de Drive-Over doet met het grote verschil dat deze tool handmatig wordt gebruikt.
Laatste nieuws
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
9 april 2026
Aantal verkeersdoden terug op niveau van 2008
Meest bekeken berichten
Recente reacties