Afgelopen jaar werd er 6,7 procent minder vaak ingebroken in auto’s ten opzichte van een jaar eerder. Deze daling was het sterkst in de provincie Limburg, waar zelfs 22,3 procent minder auto-inbraken werden geregistreerd.
Het landelijke garagenetwerk CarProf is de afgelopen maanden aanzienlijk gegroeid. Met Auto Hommel in Etten-Leur werd de grens van honderd leden bereikt.
Leverancier van EV-laadoplossingen NewMotion heeft dankzij nieuwe partnerships het aantal laadpunten in Europa uitgebreid tot 200.000.
Schadeherstelplatform Fixico heeft zijn laatste investeringsronde met 5 miljoen euro uitgebreid tot 12 miljoen. Daarmee heeft Fixico nu in totaal 19,3 miljoen euro aan funding opgehaald.
De maartuitgave van Aftersales Magazine zoomt in op handgereedschap en diagnoseapparatuur. Hoe intelligent zo’n diagnoseapparaat ook is, feitelijk bepaalt het brein van de gebruiker de kracht van de machine. Net
Zodra je het Drutense Molco-kantoor binnenstapt hoef je geen Einstein te zijn om te zien wat de liefhebberij is van directeur Sjors van Heertum. Aan de wanden hangen actiefoto’s op
Hoewel de coronacrisis ook aan de autobranche niet ongemerkt voorbijgaat, ziet gereedschappendistributeur Serenco toch een flink aantal autobedrijven die het afgelopen jaar hebben aangegrepen om te investeren in de werkplaatsinrichting.
Vanaf 1 april is Marieke Mantje de nieuwe manager pr en communicatie van Mazda Nederland. Zij volgt daarmee Jur Raatjes op, die per 1 juni stopt met werken voor Mazda
Laatste nieuws
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
27 maart 2025
Voertuigen met tellerblokker naar de sloop
27 maart 2025
Zaanstreek heeft duurste wasstraten
27 maart 2025
‘Ik ben een rasoptimist’
Meest bekeken berichten
Recente reacties