Onderdelenleverancier Gates Automotive krijgt de eerste Supplier of the Year-award uitgereikt door Alliance Automotive Group Benelux (AAGB). Met deze award wil AAGB zijn waardering uiten voor zijn leveranciers.
Er zijn in 2021 in Nederland 68.443 nieuwe lichte bedrijfswagens (bestelwagens) geregistreerd. Dat is een stijging van 13,3 procent ten opzichte van 2020 (60.395 voertuigen).
Automaterialengrossier Lantinga Automotive laat weten dat zijn oprichter Roelof Lantinga, op woensdag 5 januari 2022 na een kort ziekbed op de leeftijd van 66 jaar is overleden.
Op de Consumer Electronics Show (CES) in Las Vegas hebben autofabrikant Stellantis en online winkel Amazon een strategische samenwerking aangekondigd voor de ontwikkeling van software en systemen voor zelfrijdende auto’s.
Leasemaatschappij ALD Automotive maakt bekend met Leaseplan een totale overname overeengekomen te zijn. Met de overname is een bedrag gemoeid van 4,9 miljard euro, te betalen in cash en aandelen.
Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties