PartsPoint heeft een cheque ter waarde van 12.500 euro overhandigd aan de Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa). Het bedrag is bij elkaar gebracht met de verkoop van speciale NAPA-actiepakketten.
“Dat wat niet nodig is, daar moet je mee stoppen.” Met die woorden zet Michel van Roon per 1 januari 2023 een punt achter zijn B.V. CRM Automotive Retail.
De aanmelding voor de vakbeurs die onderdelendistributeur LKQ Fource en grossiersorganisatie Vrooam op 7, 8 en 9 maart in Nijkerk organiseren is nu geopend. De vakbeurs is toegankelijk voor alle
Met de versobering van de fiscale voordelen voor elektrische auto’s neemt ook het animo onder leaserijders af om te kiezen voor een elektrische auto. 63 procent (vorig jaar 61 procent)
Als een woeste peuter die zijn zin niet krijgt, vordert de aspirant-koper in kort geding levering van de door hem ‘gekochte’ Ferrari Purosangue. De voorzieningenrechter wijst de vordering af.1 De
Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties