PartsPoint heeft een cheque ter waarde van 12.500 euro overhandigd aan de Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa). Het bedrag is bij elkaar gebracht met de verkoop van speciale NAPA-actiepakketten.
“Dat wat niet nodig is, daar moet je mee stoppen.” Met die woorden zet Michel van Roon per 1 januari 2023 een punt achter zijn B.V. CRM Automotive Retail.
De aanmelding voor de vakbeurs die onderdelendistributeur LKQ Fource en grossiersorganisatie Vrooam op 7, 8 en 9 maart in Nijkerk organiseren is nu geopend. De vakbeurs is toegankelijk voor alle
Met de versobering van de fiscale voordelen voor elektrische auto’s neemt ook het animo onder leaserijders af om te kiezen voor een elektrische auto. 63 procent (vorig jaar 61 procent)
Als een woeste peuter die zijn zin niet krijgt, vordert de aspirant-koper in kort geding levering van de door hem ‘gekochte’ Ferrari Purosangue. De voorzieningenrechter wijst de vordering af.1 De
Laatste nieuws
26 augustus 2025
Ayvens sluit inkoopdeal met Chery
26 augustus 2025
‘Bijtellingsregime bedreiging voor EV’
26 augustus 2025
Eén op de drie heeft liever Chinese dan Amerikaanse auto
26 augustus 2025
Altac rondt overname Proving en Airo af
26 augustus 2025
‘Mijn eerlijkheid heeft me een goede reputatie opgeleverd’
25 augustus 2025
Een op drie leaesauto’s Arval Nederland inmiddels volledig elektrisch
Meest bekeken berichten
Recente reacties