Castrol heeft een nieuwe, gratis technische ondersteuningsservice geïntroduceerd waarmee zowel garages als consumenten in Nederland kunnen communiceren met een team technische specialisten dat is getraind om advies te geven en vragen op te lossen.
Paul de Krom (59) wordt met ingang van april 2023 de nieuwe ceo van Louwman Group, als opvolger van John Heller, die zes jaar lang die functie heeft bekleed.
De vraag naar tweedehands elektrische auto’s op handelsplatform Marktplaats is in 2022 met 38 procent gestegen ten opzichte van een jaar eerder. Het aanbod steeg met 42 procent.
Het aantal registraties van nieuwe personenauto’s in de Europese Unie is in 2022 4,6 procent lager uitgekomen dan in 2021, ondanks een opleving van de registraties in december met een
Met de onlangs door Tesla aangekondigde prijsverlagingen in de VS en Europa komen ook de restwaarden van de auto’s onder druk te staan.
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties