Smeermiddelenfabrikant Eurol vernieuwt het design van de complete verpakkingslijn, inclusief de Eurol Specialty-producten.
Middels een nieuw partnerschap levert Revolt zakelijke laadpaaloplossingen bij de autoleasecontracten van MisterGreen. Dit maakt het voor ondernemers makkelijker om over te stappen op volledig elektrisch rijden.
Het EV Kenniscentrum stelt gratis lesmateriaal beschikbaar over elektrische auto’s voor onderwijsinstellingen en de mobiliteitssector.
“Stop de vertraging van het wetgevingsvoorstel inzake toegang tot voertuiggegevens en open de Europese markt voor datagestuurde mobiliteitsoplossingen en nieuwe verdienmodellen.”
Zo’n 420 bezoekers waren te gast op het onlangs gehouden 11e Nationaal Aftersalescongres in Den Bosch. Die gingen tevreden naar huis, met de nodige aanknopingspunten om de veranderende aftermarket de
Laatste nieuws
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties