De vereniging van samenwerkende autobedrijven VASS Nederland meldt voor de inkoop van banden een samenwerking aan te gaan met Banden Express.
Een wereldwijde reorganisatie bij bandenfabrikant Goodyear in het eerste halfjaar van 2023 moet leiden tot een kostenreductie van 5 procent. Omgerekend verdwijnen daarmee zo'n 500 van de 72.000 banen.
Door een samenwerking en integratie met Infomedia biedt PartTrader Toyota- en Lexus-dealers een verbeterd offerte- en bestelproces. Dealers kunnen nu onder meer sneller concurrerende offertes maken.
Met zeven nieuwe vestigingen en drie nieuwe bedrijfsoverdrachten is het netwerk van Profile in Nederland de afgelopen zes maanden gegroeid naar een totaal van 150 vestigingen.
Autofabrikant Smart heeft voor Nederland een landelijk netwerk van agenten uitgerold en afgerond. Vanaf nu zijn de auto’s van Smart, een joint-venture van Mercedes-Benz en Geely, te bestellen bij veertien
De rechtbank in Den Bosch heeft Atlas Technologies, de werkmaatschappij die verantwoordelijk is voor de productie van de Lightyear zonnecelauto, op 26 januari failliet verklaard. Mr. R. van Oeijen van
Tienduizenden euro’s voor equipment, opleidingen en mensen, complexe technologie, gevaarlijke toestanden in de werkplaats… Als het gaat om onderhoud en reparatie van elektrische voertuigen overheerst de angst voor het onbekende.
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties