Vanaf eind maart wordt Hyundai Bartelen Roosendaal onderdeel van Zeeuw & Zeeuw. De vestiging in Roosendaal blijft op dezelfde locatie, net als het personeel waaronder dochter en zoon Macy en Mike Bartelen. Kees en zijn vrouw Liesbeth Bartelen, de huidige eigenaren van Hyundai Bartelen, gaan met pensioen.
De last-minute blokkade tegen een algeheel verbod op de verkoop van nieuwe auto's met een verbrandingsmotor per 2035 die Duitsland opwierp heeft resultaat geboekt. De Europese Commissie neemt een clausule
CEO Hans Coffeng neemt bij Bovemij de portefeuille commercie over van de vertrekkende Mas van Steenis. Patrick van Duijnhoven stuurt als commercieel directeur de commerciële organisatie aan.
Veel mensen kregen een behoorlijke emotionele tik tijdens de coronapandemie. Voor pubers geldt dit des te meer, helemaal voor autistische pubers. Met depressies en neerslachtigheid tot gevolg en dus lopen
Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties