Dataplatform Caruso kondigt een samenwerking aan met autofabrikant Toyota, dat voertuigdata gaat leveren waarmee Caruso nieuwe mogelijkheden kan aanbieden aan de partijen die gebruikmaken van zijn fleetmanagementdiensten.
Wie kent het niet, een storing die lastig te diagnosticeren is en je tijdens het zoeken op het verkeerde been zet? In een livestream, verzorgd door ATC, laat diagnosetechnicus Iwan
Ondanks de voorspelde dominantie van elektrische auto’s in het toekomstige aftersalesspeelveld zal het verdienmodel in de aftermarket, gevormd door fabrikanten, distributeurs en werkplaatsen, nog vele jaren door benzine en diesel
“Je hebt niets aan verhoging van de koopkracht als je vervolgens leegloopt op je vervoerskosten. (Duurzame) mobiliteit dreigt onbetaalbaar te worden voor Nederlanders.”
Laatste nieuws
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties