Dataplatform Caruso kondigt een samenwerking aan met autofabrikant Toyota, dat voertuigdata gaat leveren waarmee Caruso nieuwe mogelijkheden kan aanbieden aan de partijen die gebruikmaken van zijn fleetmanagementdiensten.
Wie kent het niet, een storing die lastig te diagnosticeren is en je tijdens het zoeken op het verkeerde been zet? In een livestream, verzorgd door ATC, laat diagnosetechnicus Iwan
Ondanks de voorspelde dominantie van elektrische auto’s in het toekomstige aftersalesspeelveld zal het verdienmodel in de aftermarket, gevormd door fabrikanten, distributeurs en werkplaatsen, nog vele jaren door benzine en diesel
“Je hebt niets aan verhoging van de koopkracht als je vervolgens leegloopt op je vervoerskosten. (Duurzame) mobiliteit dreigt onbetaalbaar te worden voor Nederlanders.”
Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties