René Beukers, manager schadenetwerk van de Louwman Group, is toegetreden tot het bestuur van de Autotech Alliantie, in 2021 opgericht om schadeherstel te bevorderen zoals de autofabrikant dat voorstaat.
De Verenigde Autobedrijven Samen Sterk (VASS) is in hoog tempo bezig zijn netwerk uit te breiden. Onlangs heeft de vereniging een samenwerkingsverband gesloten met BCA Autoveilingen, wat de aangesloten autobedrijven
Op het moment dat we afspreken met Daan Olgers (23) is hij nog geen maand eigenaar van het Bosch Car Service-bedrijf Huitema in Emmeloord, dat hij voortzet als Bosch Car
Mercedes-Benz-dealer Gomes Noord-Holland heeft op 9 maart 2024 een tweede vestiging in Alkmaar geopend, geheel gericht op het aanbieden van occasions onder het kwaliteitslabel Mercedes-Benz Certified.
Laatste nieuws
21 januari 2026
TomTom: Den Haag filehoofdstad van Nederland
21 januari 2026
Een overwinning zonder glans
21 januari 2026
Kennis opdoen én delen
20 januari 2026
‘Investeer in infrastructuur’
20 januari 2026
Prijs niet langer doorslaggevend bij keuze autoverzekering
20 januari 2026
Den Elzen Autoschade wordt Werksta Autoschade
Meest bekeken berichten
Recente reacties