Bleef de voormalige eigenaar van fietsenwinkel Velodroom, Alex Kapma, aandeelhouder na de overname door dealergroep Century, inmiddels heeft de Century Autogroep de resterende aandelen van Velodroom in Roden overgenomen.
Gezamenlijk willen energieleverancier TotalEnergies en toeleverancier Valeo innovatieven oplossingen ontwikkelen om de prestaties van EV-batterijen te optimaliseren en ondertussen de voetafdruk van het voertuig te verkleinen.
48 procent van de Nederlanders zegt dat het onwaarschijnlijk is dat zij in de komende vijf jaar een elektrische auto zullen aanschaffen. De meest genoemde reden zijn de hoge aanschafkosten.
Sentury Tyres betreedt de bandenvervangingsmarkt met premium kwaliteitsbanden voor een betaalbare prijs. De banden van een consistente kwaliteit, garanderen veiligheid en optimale grip onder alle weersomstandigheden ongeacht het voertuigtype.
Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…” aug 12, 10:03
Fred on Camperaars tegen MRB-verhoging: “ik betaal €.98,00 en dat wordt €.196,00 per maand. Dat is toch niet normaal meer . Winterszit ik in Spanje…” mei 4, 15:08
Engelbert Groothuis on Personenauto’s steeds langer, breder en zwaarder: “We lezen allemaal al waar dit naar toe gaat.. Belasting over formaat? Dus de al jaren lang geleden gemaakte plannen…” apr 28, 11:19