In 2024 vonden zestien aanrijdingen met een voertuig van weginspecteurs plaats. In 2023 waren dat er maar vijf, in 2022 vier. De zorgen over de toename in de aanrijdingen met voertuigen van weginspecteurs zijn dan ook groot.
Stokvis Equipment - onderdeel van de Stertil Group uit Kootstertille - is aangesteld als exclusief distributeur van het Duitse kwaliteitsmerk Beissbarth voor de Nederlandse markt. Hiervoor is tijdens een feestelijke
Zorgen van klanten over stijgende prijzen, inflatie, economische ontwikkelingen en internationale conflicten hebben volgens 65 procent van de dealers een aanzienlijke impact op de koopintentie van klanten.
Gamo Automaterialen, met vestigingen in Beverwijk, Haarlem en Heemskerk, heeft met Bosch Mobility Aftermarket in Nederland een overeenkomst getekend voor toetreding tot het netwerk van Bosch First Suppliers Premium.
De vierde onderhandelingsronde voor een nieuwe cao voor de motorvoertuigen- en tweewielerbedrijven op 9 januari heeft niet tot een resultaat geleid. Met name de loonparagraaf staat een akkoord op dit
Laatste nieuws
20 januari 2026
‘Investeer in infrastructuur’
20 januari 2026
Prijs niet langer doorslaggevend bij keuze autoverzekering
20 januari 2026
Den Elzen Autoschade wordt Werksta Autoschade
20 januari 2026
Alzura introduceert uitgesteld betalen en betere onderdelenzoeker
20 januari 2026
‘We trainen wekenlang voor één race’
20 januari 2026
Meer keuze voor het autobedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties