Tata Steel Nederland heeft een nieuw staaltype ontwikkeld: HyperFlange. Dit product helpt autofabrikanten bij het ontwikkelen van lichtere onderdelen. Het nieuwe staal is vooral geschikt voor chassisonderdelen en ophangingssystemen.
Per 1 juli 2025 opent de Oostendorp Autogroep een nieuwe Toyota-vestiging in Valkenswaard. Met deze locatie aan de Dragonder 4 versterkt Oostendorp zijn aanwezigheid in Zuid-Nederland.
Gerard ten Buuren is als bevlogen voorzitter van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven het cement en de smeerolie voor de ruim 3200 universele garages die lid zijn van de brancheorganisatie. Dat zijn
Theo Scholte - woordvoerder Netbeheer Nederland on Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet: “Ha Wouter, kleine nuance op de genoemde 22.000 ondernemingen die op de wachtlijst zouden staan: Het gaat om 14.000 aanvragen…” mei 20, 16:35