Ook de nieuwe Volkswagen ID.3 en ID.4 kunnen vanaf nu online nieuwe functies en technische updates ontvangen. Door middel van over the air updates kunnen auto’s worden geüpdatet zonder dat ze daarvoor naar de werkplaats hoeven.

Vanaf komende zomer voorziet Volkswagen de ID.-modellen elke drie maanden van een update. “Daarmee verzekeren wij dat alle uitgeleverde ID.-modellen gedurende hun gehele levensduur op hetzelfde softwareniveau worden gehouden als nieuwe auto’s. ‘Over-the-air’ updates worden in de toekomst het nieuwe normaal voor auto’s”, aldus Thomas Ulbrich, bestuurslid voor technische ontwikkeling van Volkswagen AG.

ID.Software2.1

De ID.-modellen die vanaf kalenderweek 8 worden geproduceerd hebben de nieuwe ID.Software2.1 die over the air updates mogelijk maakt standaard geïntegreerd. Voor berijders van een ID.3 of ID.4 van voor die datum is de nieuwe software nu ook beschikbaar. Zij moeten hiervoor eenmalig naar de dealer. Berijders worden in maart door hun dealer uitgenodigd voor deze update.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties