Leasemaatschappij Arval kondigt een samenwerking aan met automatiseerder Ridecell om later dit jaar in België een nieuw autodeelplatform te kunnen lanceren, Arval Car Sharing. De uitbreiding naar andere landen volgt vanaf de tweede helft van het jaar. Doel is de autodeelvloot van Arval hierdoor elk jaar met 50 procent te laten groeien.

In het vijfjarenplan Arval Beyond maakte Arval al duidelijk dat het zich van een traditionele autoleasemaatschappij wil transformeren tot een aanbieder van naadloze mobiliteitsoplossingen, niet alleen gericht op de auto. “Al meerdere jaren heeft Arval multimodale mobiliteitsoplossingen duidelijk geïdentificeerd als een antwoord op de marktvraag naar eenvoudigere, snellere, comfortabelere en milieuvriendelijkere ervaringen”, zegt Alain van Groenendael, voorzitter en ceo van Arval. “Ridecell is een zeer ervaren partner die in staat is om onze klanten een state-of-the-art autodeelplatform te bieden. We geloven dat Ridecell een belangrijke bijdrage zal leveren aan de doelstellingen van Arval op het gebied van mobiliteitstransformatie.”

Uitdaging

Met het nieuwe autodeelplatform wil Arval tegemoetkomen “aan de behoefte aan een veilige, betrouwbare en naadloze digitale en gedeelde mobiliteitsoplossing”, aldus Aarjav Trivedi, oprichter en ceo van Ridecell. “De wagenparkautomatisering en het mobiliteitsplatform van Ridecell, in combinatie met de sterke positie van de vloot van Arval stellen ons in staat om te innoveren en gezamenlijk de moeilijkste mobiliteitsuitdagingen voor onze klanten aan te gaan.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 april 2025
Nexus Automotive International onthult bandenstrategie
9 april 2025
Bovemij Group weet verlies te verkleinen
9 april 2025
Partnership Vinacles en EV-Database voor rijkere EV-data
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
Meest bekeken berichten
Recente reacties