Het B2B-occasionplatform Auto1.com omvat nu ook de ex-leaseauto’s van Sixt Leasing, tegenwoordig Allane Mobility Group geheten. Het gaat om een extra voorraad van zo’n tienduizend auto’s per jaar.

Directeur remarketing Andreas Birgmann van Allane is blij met de samenwerking met Auto1: “De technische aansluiting van de systemen is probleemloos verlopen en de eerste runs hebben zeer bevredigende resultaten opgeleverd. Met de focus op het digitale bedrijfsmodel voor de handel in bedrijfsvoertuigen is Auto1.com voor ons een ideale partner om onze leaseretouren en wagenparkvoertuigen efficiënt op de markt te brengen. De innovatieve geest die van beide kanten uitgaat, is een uitstekende voorwaarde voor gezamenlijk zakelijk succes.”

Catalogusveiling

De auto’s van Allane worden in een aparte veiling van 250 tot 300 voertuigen beschikbaar gemaakt voor geregistreerde partnerdealers. Vervolgens komen de voertuigen ook beschikbaar in meer dan dertig markten in heel Europa.

Deze zogenoemde Catalogusveiling vind wekelijks plaats. “De Catalogusveiling is de laatste toevoeging aan de verkoopmogelijkheden van ons handelsplatform. Voor onze partner Allane is het mijns inziens een sterke aanvulling voor hun verkoopstrategie waarmee ons Europese auto handelsnetwerk extra biedingsdynamiek tijdens autoveilingen creëert, en zij toegang krijgen tot de beste prijzen in de markt”, aldus Roy van Leeuwen, algemeen directeur Auto1.com Nederland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03