De ADAS Alliantie heeft in Henk Schravemade een nieuwe voorzitter. Hij volgt Paul Molenaar op, die zich nu meer gaat bezighouden met de communicatie.

De ADAS Alliantie werkt ondertussen aan een nieuwe versie van het huidige ADAS Convenant, dat nog stamt uit juni 2019 en medio 2022 afloopt. Het convenant is ondertekend door 63 deelnemers, waaronder Bovag, RAI, Vereniging, VNA, Focwa en ANWB. Gezamenlijk zetten zij zich in voor het veilige gebruik van geavanceerde rijhulpsystemen (ADAS) tijdens hun gehele levensduur.

Werk aan de winkel

“Maar er is nog veel meer werk aan de winkel en dat betekent: voorlichten, trainen, adviseren, overleggen en richtlijnen opstellen”, aldus de nieuwe voorzitter. “Ik wil daarbij het potentieel van al die 63 alliantiedeelnemers beter benutten. We moeten het samen doen.”

Veel deelnemende organisaties zijn al druk bezig met allerlei acties die de doelstelling ondersteunen. “De ADAS Alliantie wil daarbij graag meer regie voeren en die acties zo goed mogelijk coördineren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties