Om een optimale dekkingsgraad voor heel Nederland te realiseren heeft Automotive Pro met ingang van dit jaar Rob Verkerk aangesteld als franchisenemer en consultant voor de regio West.

Oprichter Bas Slagter over de aanstelling van Verkerk: "Wij kiezen bewust voor meerdere locaties in het land om dichterbij de klant en de kandidaat te zijn. Zelf blijf ik met consultant Hans Oosterhuis in de noordelijke regio actief en voor de werkzaamheden in West Nederland en Zuid Nederland gaan wij de samenwerking aan met twee franchisenemers, waarbij Verkerk als eerste is toegetreden."
"Ik zie er naar uit om de mogelijkheden die Automotive Pro voor de automobielbranche biedt, volledig te benutten voor ambitieuze partijen in deze industrietak. Daarbij zal mijn automotive-achtergrond mij enorm van pas komen", vult Verkerk aan.

Automotive Pro is een werving- en selectiebureau, dat specifiek is gericht op de automotive sector en gespecialiseerd in sales- en aftersalesfuncties binnen de autobranche.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 september 2025
Eurol partner van Formule 2-team Invicta
4 september 2025
Strategisch partnerschap Allianz Direct en Voogd
4 september 2025
Automotive manager wisselt snel van businessmodel
4 september 2025
Kleinere omzetdaling autobranche in tweede kwartaal
4 september 2025
Betaalbare mobiliteit wordt duurder
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
Meest bekeken berichten
Recente reacties