Harvest is sinds 1 februari de nieuwe exclusieve distributeur van de producten van Transscope Voertuigsystemen. Het bedrijf is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van blackbox- en ritregistratiesystemen. Tijdens Auto Professioneel in Gorinchem worden de contracten ondertekend.

Transscope heeft een geheel nieuwe blackbox ontwikkeld met de naam BBXXP. Het apparaat kan meer verschillende registraties weergeven. Aan het begin van het tweede kwartaal van dit jaar komt de producent met een nieuwe Fiscaalbox op de markt, waarvoor geen maandelijks abonnementsgeld hoeft te worden betaald.
Jeroen van Harselaar van Harvest denkt met de producten van Transscope een extra markt te kunnen aanboren van leasemaatschappijen en wagenparkbeheerders.

De twee bedrijven hebben ook een stand op Auto Professioneel. Daar zullen zij de nieuwste producten presenteren.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2025
BOVAG doet formeel bod voor nieuwe cao MvT
15 april 2025
Auto’s in Nederland steeds later afgedankt
15 april 2025
‘Overal het beste uit willen halen’
15 april 2025
Afscheid van de werkplaats
14 april 2025
Onderzoek Profile: onjuiste bandenspanning meerderheid Nederlandse auto’s
14 april 2025
Vernieuwde positionering voor Vakgarage
Meest bekeken berichten
Recente reacties