Tijdens de eerste Nederlandse Vynckier huisbeurs presenteerde de Belgische gereedschappendistributeur van onder andere Teng Tools het groeiplan voor de Benelux. Daarbij werd duidelijk dat Vynckier zich sterker wil maken bij de automaterialengrossiers in ons land.

"In 2010 realiseerden we met 45 medewerkers een omzet van 11,4 miljoen euro, waarvan ruim 4,2 miljoen in Nederland. Voor 2015 hebben we de ambitie om die omzet minimaal te hebben verdubbeld tot 23-25 miljoen euro. Daarbij zal Nederland onze speciale aandacht krijgen", stelt Johan van Rensbergen, directeur van Vynckier uit het Belgische Moeskroen.

Er is al een afspraak met de API-grossiers uit het Doyen-netwerk die Teng Tools hebben opgenomen in hun My Tools concept.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
Meest bekeken berichten
Recente reacties