Van As Autoschade, met bedrijven in Dordrecht, Sliedrecht en Capelle aan den IJssel, is nu ook te vinden in Barendrecht. Ook deze vestiging heeft zich aangesloten bij autoschadeherstelketen Schadenet.

J. van As, directeur van Van As Autoschade, was al enige tijd op zoek naar uitbreiding in de regio. De voorgenomen doelstelling voor uitbreiding naar vijf schadeherstelbedrijven is met deze nieuwe vestiging bijna bereikt. "In elke onderneming is het belangrijk om in te spelen op signalen uit de markt. Binnen de schadewereld blijken schaalvergroting en het aangaan van samenwerkingsverbanden belangrijk om ook in de toekomst te kunnen floreren."

Bij Van As werken momenteel 65 mensen, die per jaar 7.500 voertuigschades herstellen en een omzet maken van ongeveer negen miljoen Euro. Het bedrijf bestaat ruim 45 jaar. Tot de Van As groep behoort tevens een industriespuiterij, genaamd Ascoating.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
Meest bekeken berichten
Recente reacties