Equipment Service Team (EST) heeft vanaf 1 juni een nieuwe interim projectmanager. Rene van Arkel komt onder de dagelijkse leiding te staan van Jan Renger Renes. Dit heeft Rupro Beheer laten weten en is officieel net een week bekend.

EST wil van binnenuit steeds verder professionaliseren en heeft Van Arkel daarom benaderd. Van Arkel werkte tot februari dit jaar nog voor Amtech, wat in maart overgenomen is door Rupro Beheer. Hij verruilde dit bedrijf voor Vulkan Benelux waar hij als salesmanager Lokring aan de slag gegaan is. De komst van Van Arkel naar EST komt dan ook redelijk onverwacht. Volgens hem is de uitdaging bij EST groter dan bij Vulkan en daarom stapt hij over. “Bij de overname van Amtech is destijds van Arkel niet ter sprake gekomen”, aldus Bernard de Graaf van Rupro Beheer.

EST is een dochteronderneming van Rupro Beheer, de holding van een aantal Nederlandse bedrijven die actief zijn binnen de automotivebranche en de industrie. EST levert met ruim tachtig medewerkers service namens Explora, Rema Tip Top en Brekupa aan hefbruggen, uitlijncomputers, remtestbanken, aircoservice-apparatuur en apparatuur voor olie, vet, water en lucht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Oostendorp opent Toyota-vestiging in Valkenswaard
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
8 mei 2025
Continental produceerde al 200 miljoen radarsensoren
8 mei 2025
De klant op reis
Meest bekeken berichten
Recente reacties