Valeo Service kwam in september met een aanvulling op haar Classic-gamma door de lijn radiateuren toe te voegen aan de startmotoren en dynamo’s. In november dit jaar volgt in Nederland ook de lijn koppelingen. Tijdens de internationale vakbeurs Equip Auto in Parijs heeft het bedrijf uit Helmond laten weten ook nog met een primeur te komen op het gebied van filters.

“Wij komen met een marktdekkend programma van olie- en brandstoffilters. Valeo levert al interieurfilters en dit is een prima aanvulling. Het filterprogramma zal in ons land begin 2012 worden gelanceerd”, legt algemeen directeur Menno Schönlank uit.

Het Classic-programma bestaat op dit moment uit 214 productvariaties, waarmee 75 procent en de gehele top twintig van het wagenpark van tien jaar en ouder gedekt wordt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties