A2SP biedt vanaf nu voor de garagist de mogelijkheid om de Auto Telex-waarde van een voertuig op te vragen. Met het systeem biedt de automotive informatie en -communicatiedienst steeds de actuele en reële dagwaarde van een voertuig.

De waardebepaling wordt met A2SP Auto Telex berekend op basis van de datum van de opvraging, de uitvoering en de actuele kilometerstand. De eventuele plus- en minpunten van het voertuig kunnen ook van invloed zijn voor de waardebepaling, die door de garagist zelf kunnen worden aangegeven. De Auto Telex-waarde geeft vervolgens drie uitkomsten terug, te weten de handelswaarde, de inruilwaarde en de verkoopwaarde op het moment van opvraging.
A2SP biedt de autobranche twee varianten van Auto Telex. Het betreft een abonnementsvariant met een vaste lage prijs per transactie of een variant op basis van transactie.

Het Voertuig Documentatie Centrum (VDC) is onlangs samen met A2SP een intensieve samenwerking gestart op het gebied van diensten aan de autobranche rond het importeren en exporteren van voertuigen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 mei 2026
Vraag het de jongens
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
Meest bekeken berichten
Recente reacties